• 1 z 2
 

California Blend

2 hodnotenie
 

Zdravá zmes sušených broskýň, marhúľ, sliviek, papriky, mrkvy, paradajok a kapusty kombinovaných s peletami Roudybush rady Roudybush Daily Maintenance. Túto stravu použite, keď prechádzate zo starého krmiva pre Vášho vtáka na Roudybush. Takisto pokračujte v kŕmení dospelých jedincov, ktorí nesedia na vajciach alebo nekŕmia mláďatá. Lory a lorikety, ktoré prijmú toto krmivo, budú mať oveľa suchší trus, ako keď sú na nektároch. Ak máte vtáka, ktorý chronicky kladie vajcia (sedí na nich), alebo vtáka, ktorý má tendenciu k rozvíjaniu hypokalcémie (ako napr. arický šedý papagáj), zmiešajte 2/3 Daily Maintenance (alebo California Blend) s High-Energy Breeder, aby ste dodali vtákom viac kalcia a vitamínu D3. Nepridávajte a nekŕmte papagáje ďalšími vitamínmi alebo minerálnymi doplnkami. Čerstvé ovocie a zelenina, môžu byť podávané, ako minoritná časť stravy.

Varianty a ceny nájdete a vyberiete nižšie!

od 16,50 €
od 13,75 € bez DPH
Výrobca Roudybush
Kategória Krmivo Roudybush
Zvoľte variant
Kód tovaru 2495/NIB Veľkosť peliet: Nibles
Hmotnosť: 1,25 kg
Na dotaz 16,50 €
Kód tovaru 2495/NIB2 Veľkosť peliet: Nibles
Hmotnosť: 4,5 kg
Na dotaz 47 €
Kód tovaru 2495/CRU Veľkosť peliet: Crumble
Hmotnosť: 1,25 kg
Na dotaz 16,50 €
Kód tovaru 2495/CRU2 Veľkosť peliet: Crumble
Hmotnosť: 4,5 kg
Na dotaz 47 €
Kód tovaru 2495/MIN Veľkosť peliet: Mini
Hmotnosť: 1,25 kg
Na dotaz 16,50 €
Kód tovaru 2495/MIN2 Veľkosť peliet: Mini
Hmotnosť: 4,5 kg
Na dotaz 47 €
Kód tovaru 2495/SMA Veľkosť peliet: Small
Hmotnosť: 1,25 kg
Skladom (2 ks) 16,50 €
   
Kód tovaru 2495/SMA2 Veľkosť peliet: Small
Hmotnosť: 4,5 kg
Na dotaz 47 €
Kód tovaru 2495/MED Veľkosť peliet: Medium
Hmotnosť: 1,25 kg
Na dotaz 16,50 €
Kód tovaru 2495/MED2 Veľkosť peliet: Medium
Hmotnosť: 4,5 kg
Na dotaz 47 €
Kód tovaru 2495/LAR Veľkosť peliet: Large
Hmotnosť: 1,25 kg
Na dotaz 16,50 €
Kód tovaru 2495/LAR2 Veľkosť peliet: Large
Hmotnosť: 4,5 kg
Na dotaz 47 €
 

Zdravá zmes sušených broskýň, marhúľ, sliviek, papriky, mrkvy, paradajok a kapusty kombinovaných s peletami Roudybush rady Roudybush Daily Maintenance.

Túto stravu použite, keď prechádzate zo starého krmiva pre Vášho vtáka na Roudybush. Takisto pokračujte v kŕmení dospelých jedincov, ktorí nesedia na vajciach alebo nekŕmia mláďatá. Lory a lorikety, ktoré prijmú toto krmivo, budú mať oveľa suchší trus, ako keď sú na nektároch. Ak máte vtáka, ktorý chronicky kladie vajcia (sedí na nich), alebo vtáka, ktorý má tendenciu k rozvíjaniu hypokalcémie (ako napr. arický šedý papagáj), zmiešajte 2/3 Daily Maintenance (alebo California Blend) s High-Energy Breeder, aby ste dodali vtákom viac kalcia a vitamínu D3. Nepridávajte a nekŕmte papagáje ďalšími vitamínmi alebo minerálnymi doplnkami. Čerstvé ovocie a zelenina, môžu byť podávané, ako minoritná časť stravy.

Zloženie:
Surový protein (minimum) - 11,0 %
Surový tuk (minimum) - 6,0 %
Vláknina (minimum) - 3,5 %
Vlhkosť (maximum) - 12,0 %
Popol - 3,0 %
Vápnik - 0,42 %
Fosfor - 0,41 %
Dostupný fosfor - 0,17 %
Sodík - 0,15 %
Chlorid - 0,23 %
 

Ingrediencie: Mletá kukurica, Mletá pšenica, Sója, Sójový olej, Sušená paprika, Sušená kapusta, Sušené broskyne, Sušené marhule, Sušené slivky, Sušené paradajky, Uhličitan vápenatý, Fosforečnan vápenatý, Soľ, DL- Methionine, L-arginín, Niacín, Miešaný tokoferol, Extrakt z rozmarínu, Kyselina askorbová, Kyselina citrónová, Lecitín, Oxid kremičitý (nosič pre tekuté antioxidanty), Alfa-tokoferol acetát (Zdroj vitamínu E), Kyselina askorbová, Síran mangánatý, Extrakt z Yucca Shidigen, Hydratovaný Na-Ca aluminosilikát, Sušené kvasnice, Biotín, Pantotenát vápenatý, Oxid zinočnatý, Riboflavín, Pyridoxín hydrochlorid, Acetát vitamínu A, Tiamín mononitrát, Menadion komplex hydrogensiričitan sodný (Vitamín K), Etyléndiamín dihydriodid, Doplnok vitamínu D3, Kyselina listová, Cyanocobalamin (Zdroj vitamínu B12), Seleničitan sodný (na uhličitane vápenatom), Kyselina propiónová, Hydroxid amónny, Kyselina octová, Kyselina sorbová, Kyselina vínna, a Prírodná jablčná aróma.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.