Všetky dôležité informácie pohromade - súhrn

Krmivo

ROUDYBUSHTM

  

Revolučné krmivo pre Vašich operencov

 

Krmivo značky ROUDYBUSHTM predstavuje revolúciu v strave pre exotické vtáctvo! Je jedinečné svojim zložením a koncentráciou - už nebudete musieť viac dokrmovať vašich papagájov vitamínmi a doplnkami stravy! Krmivo RoudybushTM je komplexné, obsahuje presne to, čo Vaši miláčikovia potrebujú - špecificky podľa ich individuálnych potrieb (veľkosť, druh, atď.).

Používame iba prírodné ingrediencie! Čudovali ste sa niekedy, prečo naše krmivo nie je farebné?

Sme pyšní sami na seba za to, že poskytujeme vašim zvieratám zdravé krmivo, ktoré je pre ne dobré a obsahuje ingrediencie, ktoré ich telo potrebuje, nie krmivo, ktoré sa páči na pohľad našim ľudským očiam.

Preto používame iba vysokokvalitné ingrediencie a nikdy nepridávame do krmív umelé farbivá!

 

Sme výhradným distribútorom značky ROUDYBUSHTM pre Slovensko a Českú republiku!

Máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu? Kontaktujte nás!

Ste veterinár a máte záujem o spoluprácu? Ozvite sa nám!

 

O firme ROUDYBUSHTM

Roudybush, Inc. je výrobcom špecializovaného krmiva pre vtáky (papagáje). Táto výroba je výsledkom výskumu špecialistu na výživu vtákov - Toma Roudybush-a. Počas jeho 16-ročného výskumu výživy na Fakulte vied o vtákoch na Kalifornskej Univerzite Tom študoval rozmanitosť vtáctva, vrátane 10-ročného výskumu výživových požiadavkou jednotlivých druhov vtákov. Pán Roudybush je autorom väčšiny z publikovaných výskumov výživy u domestifikovaných vtákov (vtákov v zajatí alebo vtákov na vtáčich farmách). Jeho výskum kŕdľov oranžovokrídlych amazoňanov na Univerzite nebol zameraný na nič iné, ako na Roudybushove pelety (granule) - od roku 1981. Žiadna iná populácia papagájov nebola udržiavaná na komerčne dostupnej strave počas tak dlhej doby.

Ako odpoveď na opakované požiadavky chovateľov vtákov, zúčastňujúcich sa jeho prednášok po celých Spojených Štátoch, začal Tom v roku 1985 vyrábať svoje krmivo v prenajatých priestoroch o rozlohe 75m2 s pomocou zopár malých nástrojov. V roku 1986 začal Tom vyrábať tri Nectar Diets (nektárové krmivá) pre zotavujúce sa divoké vtáky, ktoré pomohli opusteným malým kolibríkom a takisto aj prezimujúcim dospelým kolibríkom. Toto krmivo bolo testované a zdokonaľované pomocou Anninych a Modrokrkých kolibríkov. Krátko na to Roudybush začal aj s výrobou Squab Diet - reakcia na potrebu rehabilitujúcich kolibríkov, ktoré by malo pripomínať mlieko plodov Columbiformes.

Dnes Roudybush obýva sklad o rozlohe takmer 3000m2, v ktorom sa nachádza to najmodernejšie pracovné vybavenie, ktoré umožňuje firme dodržiavať Tomove štandardy vysokej kvality. Tom sa aj naďalej podieľa na výskumoch o výžive, a neustále sa snaží zveľadiť svoje vedomosti o potrebách vtákov v zajatí. Toto viedlo a stále vedie k výrobe krmiva pre vtáky so špeciálnymi potrebami, pre vyrastajúcich jedincov, pre vtákov s nadváhou a pre vtákov so špeciálnymi výživovými potrebami kvôli nejakým chorobám, ako napríklad choroba pečene, choroba obličiek, choroba tráviaceho traktu či obezita. Tomov záujem o vtáky v zajatí viedol dokonca k vytvoreniu nového produktu - Rice Diet (Ryžové krmivo), ktorého zloženie pomáha vtákom, ktoré trpia vytrhávaním peria či dokonca sebapoškodzovaním, spôsobenými alergiou na stravu.

Ak je pre Vás výživa dôležitá, prémiové potraviny Roudybush sú na špičkovej úrovni.

 

Prechod na krmivo ROUDYBUSHTM – ako na to

Najdôležitejším faktorom v procese zmeny krmiva z doterajšieho na krmivo Roudybush u Vášho papagája, je Vaše odhodlanie pre to, aby jedol výživnú a vyrovnanú stravu. Objednajte Roudybush už dnes a uistite sa, že Váš papagáj dostáva výživu, ktorú si zaslúži!

Jedna z najčastejších otázok, ktoré sa nás pýtate je jednoduchá: "Ako dosiahnem, aby môj papagáj prijal zmenu z jeho doterajšieho krmiva, na oveľa zdravšiu stravu od Roudybush?" Na túto otázku existuje viacero odpovedí:

 

"NASERVÍROVANIE" PELIET VÁŠMU PAPAGÁJOVI: Väčšina vtákov sú tvormi, ktoré sa riadia zvykmi a zvolia si jedlo, ktoré im vyzerá čo najznámejšie. Konvertovanie Vášho vtáka na Roudybush záleží hlavne na tom, aby si uvedomil, že sa jedná o jedlo. Existuje niekoľko metód, ktoré môžu byť použité; vyberte si tú, ktorá bude Vášmu vtákovi najbližšia, najprimeranejšia. Najdôležitejším faktorom však je Vaše odhodlanie, že touto zmenou ponúknete svojmu vtákovi veľmi výživnú a vyrovnanú stravu. Váš vták môže spočiatku vyzerať (pôsobiť tak alebo to dokonca na Vás hrať), že túto stravu nemá rád - no predstavte si dieťa, ktoré chcete odučiť strave ako tyčinky, sladkosti či zmrzlina, a namiesto toho jesť nízkokalorickú a hlavne zdravú stravu, je to presne tá istá situácia. Ak však Váš vták túto zmenu prekoná, zrazu uvidíte entuziazmus, s ktorým si bude na strave od Roudybush pochutnávať.

 

A) Metóda inštinktívnej zmeny.

Inštinktívna metóda môže byť využitá u zdravých jedincov, ktoré môžete kontrolovať len nepravidelne. V tomto prípade využijeme inštinkt papagájov jesť na čo najvyššom mieste. Vtákovi je umožnené dostať sa ku svojmu doterajšiemu krmivu, zatiaľ čo vy presne viete, čo vlastne strava obsahuje. Umiestnite misku, ktorá je vtákovi dôverne známa na nižšie miesto v jeho klietke a do tejto misky nasypte jeho staré jedlo. Rovnakú misku naplňte krmivom Roudybush a umiestnite ju na vyššie miesto v jeho klietke a uistite sa, že aj misky na tekutiny umiestnite v blízkosti tejto misky. Keďže papagáj podvedome preferuje konzumáciu potravy z najvyššej misky, ochutná nové krmivo a bude ho jesť. Časom bude krmivo Roudybush prevažnou zložkou konzumovanej potravy Vašim vtákom. Keď úroveň miznúceho krmiva zo spodnej misky dosiahne úroveň 10% z úrovne miznúceho krmiva z vrchnej misky, skúste odobrať spodnú misku z jeho klietky. Po odstránení tejto misky monitorujte, či Váš vták je krmivo tak, ako je opísané nižšie.

 

B) Metóda kontrolovanej zmeny.

Táto metóda môže byť využitá pre veľmi vyberavých papagájov a papagájov, ktorých váha je dosť vysoká a teda zmena bude náročnejšia. Je to zvyčajne najrýchlejšia a takisto najľahšia metóda, ako zmeniť krmivo väčšine vtákom. Nepoužívajte túto metódu na chudých vtákov, chorých vtákov a na takých vtákov, ktorých nemôžete pravidelne monitorovať. Odstránte z klietky staré jedlo a nahraďte ho krmivom Roudybush. Vyčistite klietku v momente, keď túto zmenu realizujete a obložte ju papierom. Nepoužívajte výstelky podlahy klietky, pretože by ste nemohli dobre kontrolovať vtáčí trus. Denne sledujte hmotnosť Vášho papagája a jeho trus. Ak papagáj nežerie, trus bude veľmi malý a zelená časť bude veľmi tmavozelená, takmer čierna. Alebo môžete vidieť veľa moču (tekutiny), ale takmer žiadnu zelenú časť, čo znamená, že Váš vták pije vodu, ale takmer vôbec nežerie. Nedávajte mu nič iné, iba krmivo Roudybush počas dvoch dní pre menšie druhy a počas troch dní pre väčšie druhy. Ak aj po uplynutí tejto doby trus indikuje, že Váš papagáj krmivo nežerie, dajte mu starú stravu počas nasledujúcich 7 dní a potom opäť zopakujte proces zmeny na Roudybush. Väčšina vtákov zmenu prijme už na prvý krát, a tie, ktoré nie, zvyčajne túto zmenu prijmú počas druhého pokusu. Ak môžete papagája vážiť, kŕmte ho stále krmivom Roudybush, iba v prípade, že stratí viac ako 3% svojej hmotnosti, mu vráťte jeho staré krmivo na 7 dní a opäť začnite s procesom zmeny, s tým, že Vášho vtáka odvážite na začiatku tohto procesu. To, že krmivo zmizne z misky ešte neznamená, že ho Váš vták naozaj zožral! Väčšina vtákov roztrúsi nové jedlo von z misky, pretože bude hľadať im už známe jedlo. Preto je dôležité sledovanie ich trusu.

 

C) Metóda postupnej zmeny.

Táto metóda je vhodná pre vtáky, ktoré rady skúšajú nové jedlo alebo pre vtáky, ktoré nemôžu byť dôkladne monitorované. Vmiešajte krmivo Roudybush do normálneho krmiva, ktorým kŕmite Vášho papagája v pomere 3/4 originálneho krmiva a 1/4 krmiva Roudybush. Postupne zvyšujte zastúpenie krmiva Roudybush počas obdobia 3-4 týždňov. Keď dosiahnete bod, v ktorom 3/4 krmiva tvorí Roudybush, vyčistite klietku a obložte jej podlahu papierom. Sledujte trus, aby ste si boli istý, že papagáj žerie. Malý, veľmi tmavý trus znamená, že vták nežerie. Ak je tomu tak, vráťte sa späť k pomeru, kde je viac originálneho krmiva, ako krmiva Roudybush, až do momentu, kým sa trus neupraví na normál. Pokračujte opäť so zvyšovaním pomeru krmiva Roudybush, pomalšie ako predtým, a neprestávajte sledovať trus.

 

D) Ručné kŕmenie.

Niektoré vtáky budú jesť takmer čokoľvek, o čom si myslia, že jete aj Vy. Preto na nich hrajte, že jete krmivo Roudybush a následne im ho ponúknite. To by malo byť postačujúce k tomu, aby ste naučili Vášho papagája, že Roudybush je žrádlo. Následne môže byť staré krmivo nahradené krmivom Roudybush. Znova ale sledujte trus.

 

E) Namočte Roudybush v ovocnej šťave.

Niektoré vtáky majú rady vlhké jedlo a takisto nejaké ovocie alebo ovocné šťavy. Vloženie hrsti peliet (granúl) namočených v pomarančovom či jablkovom džúse alebo nejakej šťave z ovocia môže prilákať papagája, aby ochutnal a žral tieto pelety (granule). Ak sa rozhodnete použiť túto metódu, uistite sa, že namočené pelety (granule) necháte v klietke približne hodinu a potom ich odstránite, aby ste zabránili skazeniu. Ak sa na túto metódu Váš papagáj chytí, postupne znižujte koncentráciu džúsu v peletách (granulách).

 

Krmivo ROUDYBUSHTM

 Rada PREMIUM

 • Daily Maintenance
 • California Blend
 • Senior Diet
 • Low Fat Maintenance
 • High Energy Breeder

Krmivo Roudybush Premium je vyrobené tak, aby poskytlo Vašim vtákom výživu, ktorú potrebujú v ktorejkoľvek časti svojho života.

Vyberte si jednu z našich výživných formúl, ktoré sú vytvorené presne tak, aby pokryli ich špecifické požiadavky.

Potrebujete krmivo na dennú starostlivosť? Alebo Váš papagáj potrebuje viac energie, či vitamínov, kaclia a stopových prvkov? Má Váš papagáj rád zeleninu či ovocie? Alebo chováte vtáka, ktorý je už starší a zaslúži si rozmaznávanie? Máme tu niečo aj pre tých vypapkaných vyrobené presne tak, aby im pomohol nadobudnúť formu a byť pri tom fit.

Áno, toto všetko nájdete v našej rade Premium.

 

Rada TREATS

 • Rice Treats
 • Tuscan Recipe Soak & Feed
 • Orchard Harvest Soak & Feed
 • Mediterranean Medley
 • Bombay Banquet
 • European Variety
 • Italian Trail Mix
 • Sahara Sunrise
 • Great Grains

 Chcete Vášmu operencovi dopriať perfektnú starostlivosť? Potom vyberte z našej rady Treats! Táto dokonalá starostlivosť Vám pomôže udržať Vášho papagája vo forme a v plnom zdraví. Vybetre si dôkladne podľa toho, čo Váš papagáj obľubuje alebo jednoducho skúste, ktorá formula mu bude sedieť najviac. S radou Treats ho budete dokonale rozmaznávať a on Vás bude za to milovať!

 

Rada CARELINE

Rada Careline je určená pre zverolekárov.

V ponuke sú rôzne zmesi, ktoré sa dajú využiť na liečenie rôznych chorôb. V rade Careline ponúkame nasledovné produkty:

 • črevná starostlivosť
 • starostlivosť o pečeň,
 • starostlivosť o obličky,
 • zmes na chudnutie,
 • proventrikulárna starostlivosť,
 • akútna starostlivosť.

Ak ste veterinárom, ozvite sa nám, dohodneme sa na ďalšej spolupráci. Naše produkty si zamilujete!

 

Rada SOAK & FEED

 • Tuscan Recipe Soak & Feed
 • Orchard Harvest Soak & Feed
 • Mediterranean Medley
 • Bombay Banquet
 • European Variety
 • Italian Trail Mix
 • Sahara Sunrise
 • Great Grains

Vaši papagáji si krmivo z rady Soak & Feed zamilujú! Ako už názov napovedá, túto zmes stačí zmiešať s vodou alebo obľúbenou ovocnou šťavou Vášho papagája, upiecť alebo uvariť a podávať!

Zmesi tohto krmiva sú naozaj rôznorodé a bohaté, určite si každý vyberie. Ponúkame Vám množstvo kombinácií, stačí si len vybrať tú, ktorá obsahuje presne to, čo Váš papagáj obľubuje, alebo si ich vezmite viac a vyskúšajte, ktorá mu bude najviac chutiť.

Papagáji toto jedlo milujú a okrem toho, že im poskytnete jedlo, ktoré im zlepší zdravie a poskytne všetky potrebné vitamíny a minerály, tak si ho budete aj rozmaznávať a Váš papagáj Vás za to bude naozaj milovať!

 

Rada SPECIAL

 • Formula 3
 • Lory Diet/Nectar 15
 • Nectar 9
 • Nectar 3
 • Squab Diet

Roudybush rada Special Vám ponúka výnimočné zmesy, ktoré sú navrhnuté špeciálne tak, aby pokryli presne tú potrebu, na ktorú sú určené.

Vyskúšajte napríklad našu formulu na ručné dokrmovanie mláďat. Zabezpečíte tým, že budú prijímať len tú najlepšiu stravu už od prvej chvíle.

Ste napríklad chovateľom holubov? Napíšte nám a my Vám dodáme formulu pre dokrmovanie holubov!

 

Dávkovanie krmiva ROUDYBUSHTM

Pýtate sa na dávkovanie. To je ďalšia špecifická vec spolu s dokrmovaním vitamínmi a minerálmi, ktoré nie je potrebné. Čo sa samotného dávkovania týka, výrobca neponúka presnú informáciu, skôr poskytol odporúčania. My sa riadime dlhoročnými skúsenosťami chovateľov z Ameriky a Západnej Európy. Na základe ich odporúčaní Vás bude šokovať veľmi nízka spotreba tohto krmiva! Je to naozaj super. Vo všeobecnosti platí, že dávate papagájom dennú dávku, ktorá pozostáva z 10% hmotnosti papagája. Alebo, ak papagájov nevážite, stačí sa držať pravidla, ktoré dodržujú viacerí chovatelia: dávkujú približne 6 cl krmiva pre páru. Trošku viac dajte pre veľké druhy, trošku menej pre menšie. Aj tu by bolo vhodné si vtáčika sem tam prevážiť, aby nebol úbytok na hmotnosti, čo by naznačovalo potrebu zvýšenia dávky.

 

Prečo ROUDYBUSHTM?

 

ŸZLEPŠÍ ZDRAVIE VÁŠHO PAPAGÁJA Ÿ

ŸČISTO PRÍRODNÉ KRMIVO Ÿ

BEZ KONZERVANTOV A UMELÝCH FARBÍV Ÿ

UPRAVENÝ TRUS VTÁKOV Ÿ

VÝRAZNE ČISTEJŠIA VOLIÉRA – VTÁKY NETRÚSIA Ÿ

NIŽŠIA SPOTREBA KRMIVA Ÿ

NETREBA DOKRMOVAŤ VITAMÍNMI A MINERÁLMI Ÿ

VTÁKY BUDÚ VITÁLNEJŠIE A ŠŤASTNEJŠIE Ÿ

ZLEPŠÍ SA ICH SCHOPNOSŤ A KVALITA REPRODUKCIE Ÿ

 

Veľkosti peliet krmiva Roudybush 

Pelety Roudybush sú spracované do niekoľkých veľkostí tak, aby presne sedeli papagájovi podľa veľkosti. Zo spomínaných veľkostí si určite každý vyberie pre svojho papagája takú, ktorá mu bude vyhovovať.

Na obrázkoch nižšie máte znázornené veľkosti peliet a ich vhodnosť pre jednotlivé druhy papagájov.

Ako vybrať vhodnú veľkosť peliet?

Použite ktorúkoľvek veľkosť peliet, ktorú Váš papagáj preferuje. Niektoré papagáje si môžu oblúbiť menšiu či väčšiu veľkosť peliet, ako je odporúčané. Naše odporúčania pre výber peliet sú zobrazené nižšie a sú založené na veľkosti Vášho papagája meranej od hlavy po prsty. Naše odporúčanie vo väčšine prípadov odzrkadľujú veľkosť, ktorá Vášmu papagájovi sadne ako uliata.

 

Naše odporúčanie pre výber veľkosti peliet:

Nibles - vtáky do 8 cm

napr.: pinka, kanárik, andulka, papagájik (papoušíček)

 

Crumble + Mini - vtáky väčšie ako 8 cm

napr.: korela, agapornis, andulka, aratinga, pyrura, ringneck, papagájik (papoušíček), kanárik, neofema

 

Small - vtáky väčšie ako 15 cm

napr.: trpasličí papagáj, eclectus, kakadu, pionus, aratinga, pyrura, rosela, africký šedý (žako), papagáj austrálsky (lory)

 

Medium - vtáky väčšie ako 20 cm

napr.: kakadu, amazoňan, ara

 

Large - vtáky väčšie ako 25 cm

napr.: kakadu, ara

 

O jednotlivých druhoch krmiva:

Daily Maintenance

Toto krmivo použite, keď prechádzate z kŕmenia Vašich papagájov starým krmivom na krmivo značky Roudybush. Takisto pokračujte v kŕmení dospelých vtákov, ktorí nesedia na vajciach alebo nekŕmia mláďatá. Lory a lorikety, ktoré prijmú toto krmivo, budú mať oveľa suchší trus, ako keď sú na nektároch. Ak máte operenca, ktorý chronicky znáša vajcia, alebo takého, ktorý má tendenciu k rozvíjaniu hypokalcémie (ako napr. africký šedý papagáj), zmiešajte 2/3 Daily Maintenance (alebo California Blend) s High-Energy Breeder, aby ste dodali vtákom viac kalcia a vitamínu D3.

Nepridávajte a nekŕmte papagáje ďalšími vitamínmi alebo minerálnymi doplnkami. Čerstvé ovocie a zelenina, môžu byť podávané, ako minoritná časť stravy.

 

California Blend

Zdravá zmes sušených broskýň, marhúľ, sliviek, papriky, mrkvy, paradajok a kapusty kombinovaných s peletami Roudybush rady Roudybush Daily Maintenance.

Túto stravu použite, keď prechádzate zo starého krmiva pre Vášho vtáka na Roudybush. Takisto pokračujte v kŕmení dospelých jedincov, ktorí nesedia na vajciach alebo nekŕmia mláďatá. Lory a lorikety, ktoré prijmú toto krmivo, budú mať oveľa suchší trus, ako keď sú na nektároch. Ak máte vtáka, ktorý chronicky kladie vajcia (sedí na nich), alebo vtáka, ktorý má tendenciu k rozvíjaniu hypokalcémie (ako napr. arický šedý papagáj), zmiešajte 2/3 Daily Maintenance (alebo California Blend) s High-Energy Breeder, aby ste dodali vtákom viac kalcia a vitamínu D3. Nepridávajte a nekŕmte papagáje ďalšími vitamínmi alebo minerálnymi doplnkami. Čerstvé ovocie a zelenina, môžu byť podávané, ako minoritná časť stravy.

 

High Energy Breeder

Krmivo pre vtáky, ktoré kŕmia mláďatá. Nasaďte na toto jedlo aj mláďatá na 1-3 mesiace po odstavení od rodičov (3 mesiace pre väčšie druhy, 1 mesiac pre menšie druhy). High Energy Breeder poskytne týmto mladým vtákom extra protein, kalcium, a vitamín D3, potrebný k pokračujúcemu rastu, ktorý prebieha v tomto období. Vyššia energia v tomto krmive pomôže nadobudnúť opäť hmotnosť stratenú v procese odstavenia od rodičov.

Zamiešajte 1/3 High Energy Breder s 2/3 Daily Maintenance pre vtáky s vyššou potrebou kalcia alebo takým, ktoré sa oboznamujú s krmivom Roudybush (pri prechode na krmivo Roudybush). Nepodávajte dodatočne vitamíny ani minerálne doplnky, ako napríklad sépiovú kosť, minerálne kocky alebo multivitamíny. Všetko potrebné je obsiahnuté v krmive Roudybush! Čerstvé ovocie a zelenina môžu byť podávané ako minoritná (doplnková) časť stravy.

 

Low Fat Maintenance

Týmto krmivom kŕmte dospelé vtáky, ktoré majú tendenciu k nadváhe, ale ktoré nenesú a nesedia na vajciach alebo nekŕmia mláďatá. Zmiešajte 1/3 krmiva rady Breeder s 2/3 Low Fat Maintenance pre vtáky, ktoré chronicky nesú vajcia a pre vtáky, ktoré majú náchylnosť k zvyšovaniu hypokalcémie (ako napr. africký šedý). Nepodávajte dodatočne vitamíny ani minerálne doplnky, ako napríklad sépiovú kosť, minerálne kocky alebo multivitamíny. Všetko potrebné je obsiahnuté v krmive Roudybush! Čerstvé ovocie a zelenina môžu byť podávané ako minoritná (doplnková) časť stravy.

 

Senior Diet

Toto krmivo je špeciálne formulované tak, aby uspokojilo všetky potreby papagájov, ktorým by mohlo priniesť úžitok krmivo bohaté na kalcium, vitamíny, stopové prvky a protein - ako napríklad staršie vtáky, africký šedý papagáj alebo odstavené mláďatá.

Nepodávajte dodatočne vitamíny ani minerálne doplnky, ako napríklad sépiovú kosť, minerálne kocky alebo multivitamíny. Všetko potrebné je obsiahnuté v krmive Roudybush! Čerstvé ovocie a zelenina môžu byť podávané ako minoritná (doplnková) časť stravy.

Nie ste si istí, či práve toto je tá správna strava pre Vášho papagája? Konzultujte to teda s Vašim zverolekárom pred tým, než prejdete na toto krmivo, pretože vyššia hladina kalcia, vitamíny, stopové prvky a protein nemusí byť vhodný pre všetky vtáky.

 

Rice Treats

Novinka od Roudybush!

Rice Treats Vám ponúka zábavnú a zdravú cestu k obohateniu vzťahu medzi Vami a Vašim papagájom. Toto krmivo je také zdravé, že pomáha liečiť takmer všetko. Roudybush Rice Treats je vedecky zložené krmivo, ktoré Vám prináša najlepšiu možnosť kŕmenia Vášho papagája.

Ako vždy, Roudybush Vám prináša produkt, ktorý neobsahuje pridané cukry ani umelé farbivá. Použite Little Rice Treats pre malé až stredné druhy alebo pre veľké druhy, ktoré majú rady okusovanie. Pre stredné až veľké druhy, alebo pre tie, ktoré majú rady výzvy, použite Big Rice Treats.

 

Tuscan Recipe Soak & Feed

Váš vták sa poteší plne prírodnej chuti Roudybush rady Gourmet Soak & Feed - výživnej zmesi zŕn so sušenými paradajkami, paprikou, mrkvou a kúskami kapusty.

Roudybush Gourmet Soak & Feed robí pečenie pre Vašich vtáčich spoločníkov hračkou. Jednoducho pridajte horúcu vodu alebo obľúbený džús (ovocnú šťavu) Vášho papagája, varte 5 minút v mikrovlnnej rúre alebo na sporáku a nakŕmte svojho papagája gurmánskou lahôdkou!

Roudybush Gourmet Soak & Feed Vám umožňuje ponúknuť Vášmu papagájovi čerstvú kuchyňu s minimom odpadu - jednoducho zmiešajte toľko jedla, koľko chcete použiť na jedno kŕmenie. Nepotrebujete žiadnu predprípravu, nepotrebujete skladovať pripravené jedlo v chladničke.

 

Sahara Sunrise

Váš vták sa poteší plne prírodnej chuti Roudybush rady Gourmet Soak & Feed - výživnej zmesi zŕn s quinoou, mrkvou a paradajkami.

Roudybush Gourmet Soak & Feed robí pečenie pre Vašich vtáčich spoločníkov hračkou. Jednoducho pridajte horúcu vodu alebo obľúbený džús (ovocnú šťavu) Vášho papagája, varte 5 minút v mikrovlnnej rúre alebo na sporáku a nakŕmte svojho papagája gurmánskou lahôdkou!

Roudybush Gourmet Soak & Feed Vám umožňuje ponúknuť Vášmu papagájovi čerstvú kuchyňu s minimom odpadu - jednoducho zmiešajte toľko jedla, koľko chcete použiť na jedno kŕmenie. Nepotrebujete žiadnu predprípravu, nepotrebujete skladovať pripravené jedlo v chladničke.

 

Orchard Harvest Soak & Feed

Váš vták sa poteší plne prírodnej chuti Roudybush rady Gourmet Soak & Feed - výživnej zmesi zŕn so sušenými broskyňami, slivkami a kúskami marhúľ.

Roudybush Gourmet Soak & Feed robí pečenie pre Vašich vtáčich spoločníkov hračkou. Jednoducho pridajte horúcu vodu alebo obľúbený džús (ovocnú šťavu) Vášho papagája, varte 5 minút v mikrovlnnej rúre alebo na sporáku a nakŕmte svojho papagája gurmánskou lahôdkou!

Roudybush Gourmet Soak & Feed Vám umožňuje ponúknuť Vášmu papagájovi čerstvú kuchyňu s minimom odpadu - jednoducho zmiešajte toľko jedla, koľko chcete použiť na jedno kŕmenie. Nepotrebujete žiadnu predprípravu, nepotrebujete skladovať pripravené jedlo v chladničke.


Mediterranean Medley

Váš vták sa poteší plne prírodnej chuti Roudybush rady Gourmet Soak & Feed - výživnej zmesi zŕn s ryžou, šošovicou a hrachom.

Roudybush Gourmet Soak & Feed robí pečenie pre Vašich vtáčich spoločníkov hračkou. Jednoducho pridajte horúcu vodu alebo obľúbený džús (ovocnú šťavu) Vášho papagája, varte 5 minút v mikrovlnnej rúre alebo na sporáku a nakŕmte svojho papagája gurmánskou lahôdkou!

Roudybush Gourmet Soak & Feed Vám umožňuje ponúknuť Vášmu papagájovi čerstvú kuchyňu s minimom odpadu - jednoducho zmiešajte toľko jedla, koľko chcete použiť na jedno kŕmenie. Nepotrebujete žiadnu predprípravu, nepotrebujete skladovať pripravené jedlo v chladničke.

 

Italian Trail Mix

Váš vták sa poteší plne prírodnej chuti Roudybush rady Gourmet Soak & Feed - výživnej zmesi zŕn s paprikou, paradajkami a kúskami mrkvy.

Roudybush Gourmet Soak & Feed robí pečenie pre Vašich vtáčich spoločníkov hračkou. Jednoducho pridajte horúcu vodu alebo obľúbený džús (ovocnú šťavu) Vášho papagája, varte 5 minút v mikrovlnnej rúre alebo na sporáku a nakŕmte svojho papagája gurmánskou lahôdkou!

Roudybush Gourmet Soak & Feed Vám umožňuje ponúknuť Vášmu papagájovi čerstvú kuchyňu s minimom odpadu - jednoducho zmiešajte toľko jedla, koľko chcete použiť na jedno kŕmenie. Nepotrebujete žiadnu predprípravu, nepotrebujete skladovať pripravené jedlo v chladničke.

 

Great Grains

Váš vták sa poteší plne prírodnej chuti Roudybush rady Gourmet Soak & Feed - výživnej zmesi zŕn so pšenicou, prosom a ryžou.

Roudybush Gourmet Soak & Feed robí pečenie pre Vašich vtáčich spoločníkov hračkou. Jednoducho pridajte horúcu vodu alebo obľúbený džús (ovocnú šťavu) Vášho papagája, varte 5 minút v mikrovlnnej rúre alebo na sporáku a nakŕmte svojho papagája gurmánskou lahôdkou!

Roudybush Gourmet Soak & Feed Vám umožňuje ponúknuť Vášmu papagájovi čerstvú kuchyňu s minimom odpadu - jednoducho zmiešajte toľko jedla, koľko chcete použiť na jedno kŕmenie. Nepotrebujete žiadnu predprípravu, nepotrebujete skladovať pripravené jedlo v chladničke.

 

European Variety

Váš vták sa poteší plne prírodnej chuti Roudybush rady Gourmet Soak & Feed - výživnej zmesi zŕn so pšenicou, brusnicami a kúskami papriky.

Roudybush Gourmet Soak & Feed robí pečenie pre Vašich vtáčich spoločníkov hračkou. Jednoducho pridajte horúcu vodu alebo obľúbený džús (ovocnú šťavu) Vášho papagája, varte 5 minút v mikrovlnnej rúre alebo na sporáku a nakŕmte svojho papagája gurmánskou lahôdkou!

Roudybush Gourmet Soak & Feed Vám umožňuje ponúknuť Vášmu papagájovi čerstvú kuchyňu s minimom odpadu - jednoducho zmiešajte toľko jedla, koľko chcete použiť na jedno kŕmenie. Nepotrebujete žiadnu predprípravu, nepotrebujete skladovať pripravené jedlo v chladničke.

 

Bombay Banquet

Váš vták sa poteší plne prírodnej chuti Roudybush rady Gourmet Soak & Feed - výživnej zmesi zŕn pšenice, kukurice a kúskov mrkvy.

Roudybush Gourmet Soak & Feed robí pečenie pre Vašich vtáčich spoločníkov hračkou. Jednoducho pridajte horúcu vodu alebo obľúbený džús (ovocnú šťavu) Vášho papagája, varte 5 minút v mikrovlnnej rúre alebo na sporáku a nakŕmte svojho papagája gurmánskou lahôdkou!

Roudybush Gourmet Soak & Feed Vám umožňuje ponúknuť Vášmu papagájovi čerstvú kuchyňu s minimom odpadu - jednoducho zmiešajte toľko jedla, koľko chcete použiť na jedno kŕmenie. Nepotrebujete žiadnu predprípravu, nepotrebujete skladovať pripravené jedlo v chladničke.

 

Formula 3

Krmivo Roudybush Formula 3 používajte na ručné dokrmovanie všetkých druhov papagájov od prvého dňa až po odstavenie. Takisto sa využíva na dokrmovanie holúbät starších ako 7-14 dní (7 dní pre menšie druhy, 14 dní pre väčšie druhy). Nepodávajte iné vitamíny ani minerálne doplnky.

 

 

Informácie o dodávateľovi a prevádzkovateľovi internetového obchodu www.svetpapagajov.eu

MH Global Group s.r.o.

Újazd 38

Skalka nad Váhom

913 31

Slovensko

IČ: 47154748

DIČ: 2023771871

IČ DPH: SK2023771871

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri SR: 28190/R

 

Email 1: mhglobalgroup@gmail.com

Email 2: info@svetpapagajov.eu

Tel. 1: +421 902 453 306

Tel. 2: +421 902 989 805

 

Zodpovedná a kontaktná osoba:

Mgr. Michal Horný – konateľ spoločnosti

 

kompletný informačný leták na stiahnutie tu: Krmivo Roudybush - informácie