Ako začať?

Chcete začať kŕmiť krmivom Roudybush, no neviete, ktoré krmivo objednať, akú veľkosť peliet zvoliť, či ako krmivo dávkovať? Tak čítajte ďalej a všetko Vám bude ihneď jasné. 

 

Výber krmiva

Všeobecne sa odporúča začať kŕmiť krmivom Daily Maintenance, ktoré predstavuje základ dennej starostlivosti. Ak sa však pýtate, či je to jediná možnosť, tak určite nie. Daily Maintenance odporúčame aj z toho hľadiska, že ak si zvyknú naň, nebudú mať problém s iným krmivom od nás. avšak máte možnosť začať s ktorýmkoľvek krmivom. Ak si objednáte ktorékoľvek z krmív rady Premium, môžete ním ihneď začať kŕmiť.

 

Výber veľkosti peliet

Pri výbere veľkosti peliet zohľadňujeme veľkosť vtákov, ktoré chcete kŕmiť. Iné bude sedieť andulkám a iné arám. Preto Vám odporúčame, aby ste si prečítali rozdelenie veľkosti peliet a rady k ich výberu pre Vašich papagájov.

 

Ako dávkovať krmivo?

Krmivo máte objednané a teraz ako ho budete dávkovať? V prvom rade je dôležité, aby Vaše vtáky pochopili, že pelety Roudybush sú jedlo. Keď to zvládnu, máte vyhraté. Pri procese zmeny krmiva na krmivo Roudybush Vám odporúčame držať sa našich rád na tejto stránke: Zmena krmiva na Roudybush.