O nás

Sme nadšencami, ktorým nestačilo chovať doma pár anduliek a preto sme sa rozhodli, že náš chov budeme postupne rozširovať. Toto predsavzatie sa nám darí neustále napĺňať a k našim opereným miláčikom pribúdajú neustále noví. Takisto vidíme, že sa naše papagáje u nás cítia výborne a majú sa navzájom radi, čoho neodškriepiteľným dôkazom je neustály "džavot" mláďat, znejúcich z našich voliér.

Naša láska k našim vtáčikom nás neustále núti zlepšovať podmienky, ktoré im poskytujeme na to, aby sa u nás cítili čo najlepšie. Výsledkom stáleho bádania po tom, čo viac môžeme poskytnúť našim operencom, bol kontakt s krmivom Roudybush. Spočiatku (pravdepodobne ako každý) sme si všimli vyššiu cenu krmiva tejto značky oproti iným, teraz už vieme, že tuctovým, krmivám. Avšak onedlho na to sme, na základe očividného príkladu, získali na toto krmivo úplne iný pohľad, a - verte či nie - cena je u nás parameter, ktorý klesol na úplne posledné miesto. Prečo? Krátko Vám to objasníme:

Navštívili sme chovateľa v zahraničí (zahraničím nemyslíme pre slovákov Česko, resp. pre čechov Slovensko), ktorý celý svoj chov vykrmuje výhradne krmivom Roudybush. Prvé, čo sme si všimli, bola neuveriteľná čistota voliér, v ktorých papagáje žili (nie, nebolo to prehnanou pedantnosťou chovateľa alebo jeho manželky). A tak sme sa začali zaujímať, prečo tomu tak je. Ochotný chovateľ nám začal vysvetlľovať, ako kedysi objavil toto krmivo (takisto niekde pre neho na Západe) a nechal sa inšpirovať chovateľom, ktorý ho už dávno používal. Rozprával nám o tom, ako nemusí papagáje ničím dokrmovať, ako im vlastne stačí oveľa menej krmiva, z ktorého vôbec nerobia neporiadok a snažia sa z neho zjesť čo najviac, ako majú po ňom dokonca oveľa viac energie, ako sú jeho vtáky zdravé, netrpia žiadnymi bežnými chorobami, ako pravidelne sedia na vajciach, ako sa ešte krajšie zafarbili a dokonca aj ako vďaka tomuto krmivu dokázal pomôcť naozaj chorým papagájom.

A tým sa začala naša naviazanosť na toto krmivo. Samozrejme ako každý neveriaci Tomáš sme tomu najskôr neverili, preto sme objednali skúšobné dávky krmiva Roudybush a okamžite ich nasadili našim papagájom.

Výsledok?

Tým je táto stránka, na ktorej Vám ponúkame toto krmivo - pretože by bol hriech nepodeliť sa s Vami o tento produkt a tým nepomôcť Vám, ale hlavne Vašim miláčikom k tomu, aby dostali naozaj to, čo potrebujú.

Sme výhradným distribútorom krmiva značky Roudybush na Slovensku a v Českej republike.

Naša ponuka je zdravotne nezávadná a veterinármi garantovaná! Bez ich garancie by sme nemohli ponúkať veterinárne produkty.