Krmivo Roudybush a veda

< späť

Zistite dôvody, prečo je krmivo Roudybush tou najlepšou voľbou pre chovateľov a pre tých, ktorí doprajú svojim papagájom len to najlepšie a najzdravšie!

Všetky krmivá Roudybush sú vytvorené špecialistom na vtáčiu výživu Tomom Roudybushom. Svojim 16-ročným výskumom výživy na Kalifornskej Univerzite, z toho 10 rokov zameraných špecificky na výživové požiadavky domestifikovaných vtákov, sa stal lídrom na poli vtáčej výživy. Jeho práca sa stala základom mnohých z dostupných publikovaných výskumov domestifikovaných vtákov. Pre viac informácií o jeho práci čítajte článok Vznik a vývoj firmy Roudybush.

Čo to znamená pre Vás a Vášho domáceho miláčika? Znamená to, že keď nakupujete krmivo Roudybush, tak máte istotu, že svojmu vtákovi poskytujete to najlepšie možné krmivo, takže bude môcť prežiť svôj život naplno.

 

Niekoľko zaujímavých vedeckých faktov

  • Po troch dňoch od vyliahnutia požadovaná úroveň pevných látok v strave presahujúca 10% a po piatich dňoch 30% podporuje rapídny rast.
  • Keď bola sójová strava nahradená izolovaným sójovým proteínom a výsledný obsah proteínu v strave zostal rovnaký (na základe merania úrovne kukurice), objem trusu rapídne poklesol, hniezda zostali suché a nevyžadovali čistenie.
  • Táto pomerne náročná požiadavka nie je jednoducho dosiahnuteľná iba semenami samotnými, a preto je lyzín výživou, ktorá je marginálnou v mnohých krmivách pre chované korely, ktoré kŕmia svoje mláďatá.
  • Niektoré potenciálne faktory prostredia, ktoré sú známe ako činitele ovplyvňujúce tendenciu reprodukcie u iných druhov zahŕňajú denné svetlo (fotoperióda), intenzitu svetla, vlhkosť, a nutričný plán.
  • 20-násobná koncentrácia chloramínu vo vode z verejných vodovodov nemá žiaden nepriaznivý efekt no rastúcich korelách.
  • Manipulácia životného prostredia koriel v zajatí sama o sebe zvyšuje ich reprodukčnú výkonnosť - výsledok dvoch veľmi podrobných a intenzívnych štúdií.

 

KRMIVO ROUDYBUSHTM

Používame iba prírodné ingrediencie! Čudovali ste sa niekedy, prečo naše krmivo nie je farebné?

Sme pyšní sami na seba za to, že poskytujeme vašim zvieratám zdravé krmivo, ktoré je pre ne dobré a obsahuje ingrediencie, ktoré ich telo potrebuje, nie krmivo, ktoré sa páči na pohľad našim ľudským očiam.

Preto používame iba vysokokvalitné ingrediencie a nikdy nepridávame do krmív umelé farbivá!

< späť